Alsenetle
Sosyal Medya:
2018 Model Mitsubishi SUV Eclipse Cross

2018 Model Mitsubishi SUV Eclipse Cross

Otomotiv devlerinden olan Mitsubishi, Türkiye pazarında ki SUV sayısını arttırmayı hedeflediğini Eclipse Cross ile birkez daha göstermiş oldu. Aracın; Intense ve Instyle donanım avantaj paketleri ile sürücülerinin karşısına çıkıyor.  İç donanımsal kısımlarında da yükseklik ve derinlik ayarlı direksiyon baz alınmasının yanısıra bagaj lambası, bagaj örtüsü, direksiyon müzik kumandası gibi özellikleri de dikkatlerden kaçmıyor. Araca yerleştirilen LED  gündüz farları, Mitsubishi Motors’un yeni görsel kimliğini çarpıcı bir biçimde yansıtmaktadır. 

Ayrıca kama şeklinde ki kemer çizgisi ve keskin hatları ile karakteristik bir görünüme sahip olmuştur. Arka kısmında yer alan ve öne doğru eğik C sütunundan çıkan sıra dışı V çizgisi ile beraberinde gelen kaslı arka çamurluklar SUV’un heybetli görünümünü ayrıca destekler niteliktedir.

Japon mühendisliği ile kusursuz olarak üretilen yeni marka konumunu kaliteyi arttrırak elde etmeye hedefleyen Mitsubishi Motors, kaliteli malzeme seçimi   ve renklerin konumlandırmasındaki paralellikle göz doldurmaktadır. Gümüş ve deri detayları ile otomobil severleri büyülerken aracın iç kabinindeki karbon ve piyano siyahının hakimiyeti de dikkatlerden kaçmıyor. Üretilen yeni donanımlar arasında yer alan Head up Display sistemi (Direksiyon üzeri gösterge ekranı),  adaptif hız sabitleme sistemi, şerit takip uyarı sistemi, çarpışma önleyici uyarı sistemi gibi bilgilerinde takip edebilmesine olanak veriyor.

Ayrıca; geniş iç hacimiyle, daha rahat ve ferah bir sürüş konforu sunuyor.© 2019 alsenetle Tüm hakları saklıdır. Bu proje DIGITAL AEC firması adına AGENCY DO tarafından geliştirilmiştir. AGENCY DO CREATIVE DO PRODUCTION DO