Alsenetle
Sosyal Medya:

Bir AEC DIGITAL LTD şirketi olan alsenetle.com,

geniş araç portföyü ve hizmetleriyle mevcut ilan sitesi anlayışına yepyeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.


Alsenetle.com, oto galericilerin elindeki arabaları, rakipsiz ve esnek ödeme koşullarıyla kefilsiz, banka kredisiz ve senetle taksitli satış sistemi ile müşterilere sunmaya yardımcı bir ilan sitesi girişimidir. Müşteri memnuniyeti anlayışı ile alsenetle.com, Türkiye'nin her yerindeki müşterilerine telefon veya yerinde destek ile hizmet vermektedir.

Kefilsiz, Kredisiz Yalnızca
Senetle Araba Sahibi Olabilirsiniz.


Alsenetle.com'da 2. El ve 0 km arabaları rakipsiz, esnek ödeme koşullarıyla, kefilsiz, banka kredisiz ve senetle taksitli alabilirsiniz. Senetle araba almanın ilk ve tek portalında, taksitle arabanızı ödemenin kolaylığını yaşayacaksınız.


Alsenetle.com, oto galericilerin elindeki arabaları, rakipsiz ve esnek ödeme koşullarıyla kefilsiz, banka kredisiz ve senetle taksitli satış sistemi ile müşterilere sunmaya yardımcı bir ilan sitesi girişimidir.

Beğendiğiniz araç ile ilgili size özel fiyatlama ve sorgulama yapabilmek için giriş yaptığınız kişisel bilgilerinizin transferi SSL network üzerinden şifreli bir şekilde güvenli ve gizli olarak sağlanır.

© 2019 alsenetle Tüm hakları saklıdır. Bu proje DIGITAL AEC firması adına AGENCY DO tarafından geliştirilmiştir. AGENCY DO CREATIVE DO PRODUCTION DO